Swą nazwę restauracja wzięła od węgierskiego tańca ludowego. Czardasz stał się tańcem regionalnym Spisza, gdyż od początku X wieku, aż do roku 1918 teren ten należał do Królestwa Węgier. Niepowtarzalny klimat tego regionu można odnaleść także w architekturze budynku restauracji, oraz w kartach menu, gdyż nie zapomniano o akcentach kuchni węgierskiej, kiedyś bardzo popularnej w tym regionie.
         Latem zapraszamy do naszego ogródka, gdzie można rozkoszować się czystym, górskim powietrzem. Natomiast w zimowe chłody rozgrzać się można przy kominku, a przyjazna obsługa roztacza familijną atmosferę, która pozwala czuć się swobodnie.
         Nasza restauracja to doskonałe miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i kolację z przyjaciółmi, romantyczne rendez-vous albo rodzinny obiad z dziećmi. Chcemy, aby wyjątkowy charakter miejsca służył przyjemności biesiadowania.
         Znakomita kuchnia i przyjazna atmosfera to tylko niektóre powody dla których warto odwiedzić restaurację "Czardasz" , a później do niej nieustannie powracać…